Jakość norm ISO®

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Drukarni Top-Offset w Pile

Polityką ZSZ Drukarni Top-offset sp. z o.o. w Pile jest ciągłe dążenie do spełniania potrzeb i oczekiwań klientów oraz spełnianie wszystkich wymagań, w tym prawnych, w zakresie dostarczania wyrobów i realizowanych usług  wykonywania i projektowania druków w technologii offsetowej i fleksograficznej oraz projektowania i produkcji opakowań kartonowych.

Powyższe chcemy osiągnąć poprzez skutecznie wdrożony i ciągle doskonalony Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami normy ISO® 9001:2015 oraz ISO® 14001:2015.

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania jest podstawą naszej strategii stałego wzrostu poziomu jakości oferowanych wyrobów i usług, przy możliwie najmniejszym negatywnym oddziaływaniu na środowisko, a ciągłe doskonalenie Systemu jest ukierunkowane na spełnienie wszystkich oczekiwań klientów.

Do realizacji określonej przez firmę polityki zdefiniowaliśmy ogólne cele:

  • Zwiększenie zadowolenia naszych klientów poprzez ciągłe podnoszenie poziomu jego obsługi i dostarczanie wyrobów spełniających jego oczekiwania;
  • Zwiększanie rentowności firmy poprzez obniżanie kosztów realizacji produkcji i doskonalenie efektywności procesów;
  • Rozwój relacji partnerskich z dostawcami;
  • Zaangażowanie wszystkich pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności, w tym podnoszenie świadomości w zakresie ochrony środowiska
  • Zapobieganie zanieczyszczeniom środowiska naturalnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.