O FIRMIE

DRUKARNIA TOP-OFFSET - rok założenia 1984!

To w pełni profesjonalny zakład poligraficzny oraz wydawniczy.

Dnia 12 kwietnia 1984 roku decyzją Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie Henryk Górowski szef firmy otrzymał pozwolenie na prowadzenie pierwszej prywatnej drukarni w byłym województwie pilskim. Dokładnie od tego dnia zaczęła się rodzić prawdziwa historia firmy. Tym większym fenomenem był fakt, iż w czasach PRL-u obowiązywała CENZURA. Przed każdym drukiem należało zgłosić się do urzędu cenzury w celu otrzymania akceptacji.

Zaczynając od drewnianych kaszt i metalowych czcionek składanych przez zecera dawną metodą Gutenberga zaczęły powstawać pierwsze druki. Wykonywane były na zdobionych papierach, jednokolorowe zaproszenia, ulotki, oraz plakaty. Metoda ta zwana TYPO-graficzną nawiązuje do nazwy drukarni. Druk OFFSET-owy natomiast to druga część nazwy oznaczająca obecną technikę druku. Dzięki odważnym początkom i trafnym inwestycjom firma szybko przeszła z druku techniką typograficzną do techniki offsetowej wdrażając kolejne działy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się drukarnią. Dotychczasowa działalność tj. druk offsetowy, cyfrowy i fleksograficzny, zaowocowała w krótkim czasie poszerzeniem firmy o dział opakowań.

Papier, karton, folie samoprzylepne wiodących na rynku producentów w połączeniu z najlepszymi markami maszyn dają nam pewność, iż możemy wykonać najwyższej jakości produkt terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Firma posiada duże zaplecze maszyn drukarskich z arkusza, roli, jak i do produkcji opakowań oraz oprawy druków. Dzięki temu drukarnia jest w stanie wykonać niemal wszystkie prace poligraficzne.

Nasze wieloletnie doświadczenie związane z poligrafią pozwala nam na prowadzenie szerokiego zakresu usług.

Firmę tworzą najlepsi fachowcy. Jesteśmy doświadczonym zespołem. Wyróżnia nas fakt, że robimy to co lubimy, bo poligrafia jest naszą pasją.